Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
Image Alt

Ponúkané služby

  /  Ponúkané služby

Naše mobilné služby zatiaľ poskytujeme len v Bratislave a v blízkom okolí.

Môžete k nám prísť tiež do našej ambulancie v Zdravotnom stredisku Záporožská, na Záporožskej 12 v Bratislave, Petržalke.

Bez ohľadu na to, prečo prídete, či už je to vaša noha, krk, panvové dno alebo prídete s vašim dieťatkom, budeme brať do úvahy celé vaše telo a celý váš príbeh. V našom tele je všetko prepojené a všetko so všetkým súvisí.

Naši fyzioterapeuti používajú najnovšie overené postupy a rehabilitačné metódy. Plán liečby je prispôsobený na základe vašich individuálnych potrieb na dosiahnutie vášho cieľa. Ponúkame individuálne riešenia a plány.

S nami budete zdravší a šťastnejší.

Objednajte sa na vyšetrenie k lekárovi FBLR

Vykoná komplexné vyšetrenie pohybového aparátu klienta, ktoré zahŕňa rozhovor a prehliadku. Zhodnotí zdravotný stav klienta, spraví diagnostiku a vypracuje individuálny rehabilitačný program. Lekár  určí druh, dĺžku a intenzitu fyzioterapie a prístrojovej terapie. Ak je to potrebné, predpíše zdravotnícke pomôcky.

Po absolvovaní procedúr stanovených individuálnych rehabilitačným plánom nasleduje kontrolné vyšetrenie klienta, určujú sa ďalšie možnosti rehabilitácie, prípadne sa predpíšu zdravotnícke pomôcky.

Na vyšetrenie si prosím doneste zdravotnú dokumentáciu z posledného obdobia.

Čo je to fyzioterapia?

Fyzioterapia je nevyhnutnou súčasťou liečby mnohých ochorení a jej hlavné zameranie je zlepšenie alebo obnova porušenej pohybovej funkcie.

Uplatňuje sa najmä ako následná terapia po úrazoch a operáciách, kde prispieva k postupnému návratu správnej funkčnosti, ale taktiež je indikovaná na spomalenie progresie, či už vrodených alebo získaných porúch pohybového aparátu.

Liečba a prevencia

Pod vedením skúseného fyzioterapeuta sa pacientovi vypracuje individuálny program, pri ktorom sa pacient naučí správne techniky cvičenia a uvoľnenia svalstva. Následná terapia rešpektuje charakter a štádium ochorenia alebo postihnutia, vek ako i celkový zdravotný stav pacienta.

Fyzioterapia ako prevencia je vhodná najmä v prípade ťažko fyzicky pracujúcich, športovcov a ľudí vykonávajúcich jednostranný dlhodobý pohyb v práci.

Čo je terapeutická masáž?

Vhodne zvolenými masážnymi hmatmi a masážnymi prostriedkami dosiahneme odozvy nielen v mieste pôsobenia, ale aj v miestach vzdialených a následne aj v celom organizme.

Fyzikálna / prístrojová terapia

Prístrojová – fyzikálna terapia je liečebný systém, ktorý využíva svoje účinky rôznych fyzikálnych javov na ľudský organizmus. V našej ambulancii máme k dispozícii laser terapiu, magnetoterapiu a čoskoro aj plynové injekcie.

Rezervujte si svoj termín

Zavolajte našim špecialistom a dohodnite si úvodné vyšetrenie